KAİNAT

LİSANSLI DEPOCULUK A.Ş.

Gerçek istikrar adına yola çıkan, bireysel başarıları kurumsal başarılara dönüştürerek global seviyede bilgi ve teknolojiye yatırım yapan, yaklaşık 40 yıldır Türk ekonomi sahnesinin öncü isimlerinden; ERSER GRUP.

Projeksiyonunu sürekli gelişim değişmez kalite yaklaşımı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti perspektifinden hareketle Tarım, ambalaj, lojistik ve lisanslı depolama sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizin özellikle un makarna ve yem sanayisine hammadde tedariği noktasında lokomotif konumunda olan, bu sektörlerin ihtiyacını en üst düzeyde tüm dünyadaki organizasyonuyla, uluslararası standartlarda karşılama kabiliyetine sahip olan Erser Grup, sürdürülebilir kalite yaklaşımı ve zamanında teslimat prensipleriyle ülkemizde güvenin adı olmanın mutluluğu içerisindedir. Fortune 500 listesinde 2021 yılında 99. sırada olan ve 2022 yılında ise 93. sıraya yükselen ERSER GRUP, yıllık 15 milyar liralık cirosuyla bulunduğu tüm sektörlerde öncü konumdadır. Alanında uzman 350 çalışanı ile geleceğe yürüyen grubumuz, Türk ekonomisine fayda sağlamaya devam edecektir.

Lisanslı Depoculuk

T.C. Ticaret Bakanlığı Onaylı

Yetkili Sınırlandırıcı

T.C. Ticaret Bakanlığı Onaylı

412850

Ton Kapasite

7

Şehirde Tesis

450

Tecrübeli Çalışan

TESİSLERİMİZ

Ergene Tesisi

Pınarhisar Depo

Gelibolu Tesisi

Kangal Depo

Karaman Tesisi

Yozgat Tesisi

Kulu Depo

Acıkuyu Depo

Konya Merkez

DEPOLAMASINI YAPTIĞIMIZ ÜRÜNLER

Arpa

Ayçiçeği Küspesi

Mercimek

Nohut

Pirinç

Soya Fasüleyesi

Soya Küspesi

Mısır

Buğday Kepeği

Ayçekirdeği

Neden Kainat Lisanslı Depoculuk?

Grubumuzun bir diğer yatırımı olan Kainat Lisanslı Depoculuk ise Türkiye’nin farklı bölgelerinde gerçekleştirdiği depolama yatırımlarıyla sektöre yön vermektedir. Lisanslı depolama alanında toplamda 412.850 ton depolama kapasitesine sahip Kainat Lisanslı Depoculuk sektöre yaptığı katkı dahilinde ortaya koyduğu yatırımları ile; Çanakkale Gelibolu’da 34.500 Ton , Tekirdağ Ergene’de 87.750 Ton, Kırklareli Pınarhisar’da 69.500 ton, Konya Merkez, Konya Kulu Acıkuyu’da 29.500 Ton, Sivas Kangal’da 54.500 ton, Karaman Merkez’de 93.100 ton ve Yozgat Merkezde 44.500 ton kapasite ile Toplamda 412.850 Tonluk bir kapasiteyle ülkemizin en büyük lisanslı depoculuk markasıdır. Ülkemizin çeşitli bölgelerinde toplam 8 ayrı tesisi ile depolamada ülkemizdeki gücün adıdır. İlave Lisanslı depo yatırım planlarını limanlara yakın olma stratejisi ile ciddi bir lojistik avantajına sahip olmayı amaçlayan KAİNAT LİSANSLI DEPOCULUK önümüzdeki yıllarda da kapasite artışına devam edecektir.

Yüksek Kapasiteli Depolama alanı

Birden Çok Depolama alanı

Hızlı Teslimat

Köklü Hizmet Tecrübesi

Haberler & Duyurular

Haberler

Yeni Web Sitemiz Yayında

Yeni web sitemizi inceleyerek bizi daha iyi tanıyabilirsiniz.

Devamını Oku

Bizimle İletişime Geçin

444 42 90

Bizi Arayın